sobota, 17 października 2015

LBA #1
Do tego bardzo znanego tagu nominowała mnie Lunatyczka z bloga Blondie In Wonderland za co bardzo jej dziękuję! :) Niestety, nie nominuje teraz nikogo, ale w LBA #2 już to zrobię, więc bodźcie czujni! :)


1. Co chciałabyś robić w przyszłości?   I tutaj jest pies pogrzebany. Nie wiem. Powinnam mieć już wybrany kierunek studiów a ja nie mam pojęcia co mogłabym robić w życiu.

2. Książka, która zmieniła twoje poglądy.

   Każda książka, którą przeczytałam w jakiś sposób na mnie wpłynęła i zmieniła moje poglądy :)

Źródło
3. Najbardziej szalona rzecz, którą kiedykolwiek zrobiłaś?

   Jestem spokojną osobą i raczej nie robię szalonych rzeczy, możliwe, że zrobiłam kiedyś coś szalonego ze znajomymi, ale na ten moment nie mogę sobie nic przypomnieć.

4. Rzecz, bez której nie wyobrażasz sobie życia?

   Powinnam bez zastanowienia napisać książki, ale wybieram telefon. Mam w nim wszystko, od zdjęć, dzięki którym mogę powrócić do miłych chwil w życiu, przez notatki, w których mam dosłownie wszystko co mi wpadnie do głowy, do numerów telefonów. 

5. Ulubiony film?

   "Stuck in love", "Buntownik z wyboru", "Pearl Harbor", "Holiday", "Deszczowa piosenka", "Pretty women", "Złap mnie, jeśli potrafisz", "Diabeł ubiera się u Prady" i jeszcze wiele innych :)
Stuck in love
6. Książka, którą przeczytałaś więcej niż 3 razy?

   Chyba nie mam takiej książki. Zdarzyło mi się książkę czytać dwa razy ze względu na jej ekranizacje, ale zazwyczaj czytam książkę jeden raz, bo mam jeszcze wiele do przeczytania! :)

7. Co wolisz pić podczas lektury: kawę, herbatę czy kakao?

   Najczęściej pije herbatkę, ale w zimowe wieczory z wielką chęcią sięgam po kakao! Kawy nie lubię, więc nie piję jej w ogóle.

8. Masz swoje ulubione miejsce do czytania?

   Uwaga, teraz będzie banalnie. Najbardziej lubię czytać w moim łóżku, pod kocem.

9. Jaka jest Twoja ulubiona piosenka?

   Nie mam jednej, każdego dnia jest to inna piosenka. Obecnie jestem zakochana w "Fight Song" Rachel Platten :) Nałogowo słucham też Imagine Dragons :)10. Co przedstawia twój widok z okna?

   Sąsiednie domy, drzewa, ulicę; nic nadzwyczajnego.

11. Do jakiego kraju chciałabyś pojechać na wycieczkę?

   Wielka Brytania, Austria, Hiszpania, USA, Włochy, Francja - te kraje najbardziej chciałabym odwiedzić i mam nadzieję, że kiedyś to osiągnę :)

Źródło

2 komentarze:

  1. Ja też uwielbiam czytać na łóżku pod moim różowym kocykiem w serduszka! I może nie mam codziennie nowej ulubionej piosenki, ale co tydzień już tak :) Chociaż mam jedną niezmienną, która chyba zostanie już na zawsze ze mną.

    Books by Geek Girl

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz wiele dla mnie znaczy i motywuje mnie do dalszej pracy nad blogiem :)
Anonimowych użytkowników prosiłabym o podpisanie się, żebym wiedziała do kogo się zwracać :)